• Better Watch Out

    ★★★

  • Dear Zachary: A Letter to a Son About His Father

    ★★★★½

  • Crazy, Stupid, Love.

    ★★★★

  • RV

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Prom

    ★½

  • Pride & Prejudice

    ★★★★★

  • Manchester by the Sea

    ★★★★

  • Honey Boy

    ★★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★

  • About Time

    ★★★★½

  • Drive

    ★★★★½

  • The Autopsy of Jane Doe

    ★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Joker

    ★★★

  • At Eternity's Gate

    ★★★

  • Dolittle

    ★½