Sort by
  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★

  • Happiest Season

  • Shithouse

    ★★★★★

  • Minari

  • Little Women

    ★★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

  • Knives Out

    ★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Hustlers

  • Second Act

    ★★★

  • Stardust

    ★★★

  • Best in Show

    ★★★★★

  • Cure

    ★★★★

  • Raising Arizona

    ★★★★★

  • Out of the Blue

    ★★★★★

  • Wild River

    ★★★★