Sort by
  • Silent Night

  • Best. Christmas. Ever!

  • Wish

    ★★½

  • The Marvels

    ★★★

  • Thanksgiving

  • Godzilla Minus One

  • Ballerina

  • Totally Killer

    ★★★½

  • No One Will Save You

  • The Creator

    ★★★

  • Love at First Sight

  • Quiz Lady

    ★★½

  • Jawan

    ★★★★

  • Priscilla

  • The Killer

  • Saltburn

    ★★

  • The Holdovers

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

  • Strays

  • The Monkey King

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

  • The Boy and the Heron

  • Oppenheimer

  • Barbie

  • Wham!

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • BS High

  • Nimona

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

  • May December

  • Killers of the Flower Moon

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★★

  • Ghosted

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Bottoms

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Unseen

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Pathaan

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Flora and Son

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Ivalu

  • Theater Camp

  • Past Lives

    ★★★★