Sort by
  • Red, White & Royal Blue

    ½

  • Bad Influence

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Firestarter

  • Teardrop

    ½

  • Titanic 666

  • X

    ★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Gold

  • Scream

    ★★★

  • The Hating Game

    ★½

  • Deadware

    ★★½

  • Don't Look Up

    ½

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • The Way Down: God, Greed, and the Cult of Gwen Shamblin

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ½

  • LuLaRich

    ★★★★

  • Cheer for Your Life

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★½

  • Malignant

    ★★½

  • Followers

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Baby Oopsie

  • Old

  • The Souvenir: Part II

    ★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • Share or Die

  • Wicked

    ½

  • Audition: Found Footage Film

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Best Friends Forever

  • Desperate Widows

    ½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Together Together

    ★★★★

  • Heaven's Gate: The Cult of Cults

    ★★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

  • Happiest Season

    ★★★

  • Mank

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★★

  • Supernova

    ★★½

  • Enola Holmes

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • Mainstream

  • Sky Sharks

    ½

  • Shiva Baby

    ★★★

  • Class Action Park

    ★★

  • After We Collided

    ½

  • Host

    ½

  • Curse of Aurore

    ½

  • Follow Me

    ½

  • Taylor Swift City of Lover Concert

    ★★★★★

  • Mrs. America

    ★★★★

  • Cursed Films

    ★★★½

  • The New Mutants

  • I Still Believe

    ½

  • Z-O-M-B-I-E-S 2

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★★★

  • Fantasy Island

    ★★★★★

  • Minari

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★

  • Crip Camp: A Disability Revolution

    ★★★★

  • Miss Americana

    ★★★★★