Sort by
  • What Happens Later

  • Love at First Sight

    ★★½

  • American Fiction

    ★★★½

  • The Killer

    ★★

  • Choose Love

    ★½

  • Retribution

    ★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Puppy Love

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★½

  • Paint

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Champions

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • Teen Wolf: The Movie

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Spoiler Alert

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Spirited

    ★★½

  • Amsterdam

    ★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Bros

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★½

  • Wedding Season

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • Senior Year

    ★★½

  • Along for the Ride

    ★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Marry Me

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • Ted Lasso: The Missing Christmas Mustache

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The Hating Game

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★

  • Eternals

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • The Guilty

    ★★

  • Dune

    ★★★★