Sort by
  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • Love at First Sight

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

  • The Beanie Bubble

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • I'm a Virgo

    ★★★★½

  • Secret Invasion

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • John Early: Now More Than Ever

    ★★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • The Crowded Room

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Queen Charlotte: A Bridgerton Story

    ★★★½

  • Love & Death

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Dear Mama

    ★★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Tiny Beautiful Things

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • boygenius: the film

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Swarm

    ★★★★★

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Reality

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Passages

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • Kaleidoscope

    ★★★