Sort by
  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • No One Will Save You

    ★★★

  • Love at First Sight

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Killer Book Club

    ★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • River Wild

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★½

  • Happiness for Beginners

    ★★

  • The Beanie Bubble

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • Black Mirror: Demon 79

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Bama Rush

  • John Mulaney: Baby J

  • Hunger

    ★★½

  • Pretty Baby: Brooke Shields

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Prom Pact

  • Renfield

    ★★

  • The Tutor

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Tetris

    ★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Being Mary Tyler Moore

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Unseen

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • The Strays

    ★½

  • Unlocked

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Judy Blume Forever

  • Missing

    ★★★

  • This Place Rules

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • The Elephant Whisperers

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Love, Lizzo

  • The Noel Diary

  • Elton John Live: Farewell from Dodger Stadium

  • Disenchanted

    ★★

  • Stutz

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Falling for Christmas

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★