Sort by
  • Fast X

    ★★★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★★

  • Maggie Simpson in

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • Prom Pact

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Swarm

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Chang Can Dunk

    ★★

  • Scream VI

    ★★

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

    ½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★

  • Pepsi, Where's My Jet?

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★★

  • Spirited

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

  • Halloween Ends

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • The Munsters

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Welcome to the Club

    ½

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Clerks III

    ★★

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★½

  • South Park: The 25th Anniversary Concert

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★★

  • The Gray Man

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½