Rachel has logged 11 entries for films during May 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Sky High

Sky High

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Hercules

Hercules

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Clueless

Clueless

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Harry Potter and the Goblet of Fire

Harry Potter and the Goblet of Fire

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Clique

The Clique

2008
×
Read the review Edit this entry  
15
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Producers

The Producers

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: The Force Awakens

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
22 Jump Street

22 Jump Street

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry