Sort by

Theo has logged 28 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Fear

Fear

1996
×
★½
Edit this entry  
25
Spiral

Spiral

2019
×
★★
Edit this entry  
25
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
I Used to Go Here

I Used to Go Here

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Sacrament

The Sacrament

2013
×
★★½
Edit this entry  
21
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Society

Society

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Babysitter: Killer Queen

The Babysitter: Killer Queen

2020
×
★★
Edit this entry  
18
Unhinged

Unhinged

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Babysitter

The Babysitter

2017
×
★★
Edit this entry  
16
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Get Duked!

Get Duked!

2019
×
★★★½
Edit this entry  
14
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Ruin Me

Ruin Me

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Bulletproof

Bulletproof

1996
×
Edit this entry  
12
The New Mutants

The New Mutants

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Only You

Only You

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Spectacular Now

The Spectacular Now

2013
×
★★★½
Edit this entry  
09
Ava

Ava

2020
×
Read the review Edit this entry  
07
Mulan

Mulan

2020
×
Read the review Edit this entry  
07
The Midnight Swim

The Midnight Swim

2014
×
Read the review Edit this entry  
07
Body Melt

Body Melt

1993
×
★★★
Edit this entry  
06
The Departed

The Departed

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Les Misérables

Les Misérables

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Blair Witch Project

The Blair Witch Project

1999
×
★★★½
Edit this entry  
04
The Prestige

The Prestige

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Wilderness

Wilderness

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Host

Host

2020
×
★★★
Edit this entry