Sort by
  • The Boogeyman

    ★★★★★

  • Beautiful Disaster

    ½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Your Place or Mine

    ½

  • Jomfruer fra rummet

    ★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Your Christmas Or Mine?

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Grimcutty

    ½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Look Both Ways

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Ernest & Celestine: A Trip to Gibberitia

    ★★★★★

  • My Fake Boyfriend

    ½

  • Fire Island

    ★★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Le Pupille

  • Elvis

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Corsage

    ★★½

  • Men

    ½

  • Crush

    ★★★★★

  • Marmaduke

    ½

  • Choose or Die

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • No Exit

    ★★★½

  • Studio 666

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • I Want You Back

    ★★★★½

  • Behind the Scenes With Jane Campion

  • Nanny

    ★★★★

  • Living

    ★★½