• Cry Macho

    ★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★

  • Evangelion: 3.0 You Can (Not) Redo

    ★★★

  • Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance

    ★★★

  • Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone

    ★★

  • First Cow

    ★★★

  • Cherry

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Heavy

    ★★★★

  • Still Life

    ★★★★

  • Day of Wrath

    ★★★★

  • Vampyr

    ★★★★

  • Ordet

    ★★★★★

  • Old Joy

    ★★★★

  • Masques

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★

  • All Hands on Deck

    ★★★

  • Aloners

    ★★★