Sort by
  • Men

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Napoleon Dynamite

    ★★★★½

  • Emergency

    ★★★½

  • Firestarter

    ★½

  • Senior Year

    ★★½

  • Happening

    ★★★★½

  • Friday the 13th Part VII: The New Blood

    ★½

  • Our Father

    ★★★½

  • After Yang

    ★★★½

  • Body Heat

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Mean Streets

    ★★★★

  • Inland Empire

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • The Replacements

    ★★★