Sort by
  • Parasite

    ★★★★★

  • Hannah Gadsby: Nanette

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★

  • Bao

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

  • The Greatest Showman

    ★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • The Miracles of the Namiya General Store

    ★★½

  • Disobedience

    ★★★

  • I Kill Giants

    ★★★½

  • Stronger

    ★½

  • It

    ★★★½

  • Logan Lucky

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

  • Rough Night

    ★★

  • Close-Knit

    ★★★★

  • The Big Sick

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Moana

    ★★★★

  • The Accountant

    ★★½

  • Split

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

    ★★

  • The Edge of Seventeen

  • Lion

  • Moonlight

  • Nocturnal Animals

  • Arrival

    ★★★★½

  • La La Land

  • Kubo and the Two Strings

  • Suicide Squad

  • Ghostbusters

    ★★★★

  • Your Name.

    ★★★★

  • Mike and Dave Need Wedding Dates

    ★★★

  • Finding Dory

    ★★★½

  • Piper

    ★★★★

  • Bo Burnham: Make Happy

    ★★★½

  • The Neon Demon

  • Personal Shopper

  • American Honey

  • The Handmaiden

    ★★★★

  • Train to Busan

    ★½

  • The Conjuring 2

    ★★★½

  • X-Men: Apocalypse

    ★★½

  • Don't Think Twice

    ★★★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★

  • Darby Forever

    ★★★

  • Zootopia

    ★★★★

  • Zoolander 2

    ★½

  • The Fundamentals of Caring

    ★★★

  • Sing Street

  • Manchester by the Sea

  • Star Wars: The Force Awakens

  • Eddie the Eagle

    ★★½

  • A Very Murray Christmas

    ★½

  • The Good Dinosaur

    ★★½

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★★½

  • Amy Schumer: Live at the Apollo

    ★★★★

  • Crimson Peak

    ★★½

  • High-Rise

    ★★

  • The Martian

    ★★★½

  • The Visit

    ★★

  • A Bigger Splash

    ★★★★

  • Anomalisa

    ★★★

  • Room

    ★★★½

  • Spotlight

  • Macbeth

    ★★½

  • Right Now, Wrong Then

    ★★★★

  • The Gift

    ★★★

  • Mission: Impossible - Rogue Nation

    ★★★★

  • Staten Island Summer

    ½