Erik has logged 13 entries for films during April 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
20 Feet from Stardom

20 Feet from Stardom

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Paris Is Burning

Paris Is Burning

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Brokeback Mountain

Brokeback Mountain

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Free Fire

Free Fire

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Amy

Amy

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Blue

Blue

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Mad Max: Fury Road

Mad Max: Fury Road

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Dottie Gets Spanked

Dottie Gets Spanked

1993
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Night Of

The Night Of

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Mad Max: Fury Road

Mad Max: Fury Road

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry