RSS feed for Jordan

Jordan has logged 14 entries for films during August 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Soft in the Head

Soft in the Head

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Brad's Status

Brad's Status

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Pilgrims

Pilgrims

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Exit Elena

Exit Elena

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
American Animals

American Animals

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Krisha

Krisha

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Lemon

Lemon

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Ghostbusters

Ghostbusters

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Beuys

Beuys

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Manson Family Vacation

Manson Family Vacation

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Ideal Home

Ideal Home

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry