Sort by
  • Wine & Coffee

  • Love at First Sight

    ★★½

  • Happiness for Beginners

    ½

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beautiful Disaster

    ★★★

  • Prom Pact

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Mrs. Chatterjee Vs Norway

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Your Place or Mine

  • Near Dock

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • The Starling Girl

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • Run Rabbit Run

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Flatshare

    ★★★★

  • Something from Tiffany's

  • Christmas with You

    ★½

  • Disenchanted

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Good Mythical Evening

  • Blonde

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Game, Set, Love

    ★½

  • After Ever Happy

  • The Invitation

    ★★★

  • Wedding Season

    ★★★

  • Not Okay

    ★★½

  • Honor Society

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Barbie: Mermaid Power

  • The Gray Man