Sort by
  • Barbarian

    ★★★★

  • Out There Halloween Mega Tape

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Big Time

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • The Pentaverate

  • The Northman

    ★★★½

  • The Bubble

    ★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Studio 666

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★

  • Dual

    ★★★★

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Fresh

    ★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Death to 2021

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • Encanto

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Muppets Haunted Mansion

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • Cyrano

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • LIFE IS LONG: The Gas Station

  • Candyman

    ★★★★

  • What the Hell Is It This Time? Sparks: Live in London

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★★★

  • Memoria

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • Titane

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Annette

    ★★★★½

  • Bolt Driver

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

  • In the Heights

    ★★★★

  • F9

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★★½