Eren has logged 18 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

2020
×
★★★
Edit this entry  
25
Crank: High Voltage

Crank: High Voltage

2009
×
★★★★
Edit this entry  
22
1917

1917

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Gone in Sixty Seconds

Gone in Sixty Seconds

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Parasite

Parasite

2019
×
Read the review Edit this entry  
15
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★★
Edit this entry  
13
8:46

8:46

2020
×
★★★★
Edit this entry  
10
Detachment

Detachment

2011
×
★★★★
Edit this entry  
10
The Gentlemen

The Gentlemen

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Underwater

Underwater

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Dracula

Dracula

1931
×
★★★½
Edit this entry  
09
From Dusk Till Dawn

From Dusk Till Dawn

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
QT8: The First Eight

QT8: The First Eight

2019
×
★★★
Edit this entry  
04
Apocalypse Now

Apocalypse Now

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Fear and Loathing in Las Vegas

Fear and Loathing in Las Vegas

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Last Dance

The Last Dance

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Beautiful Boy

Beautiful Boy

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Dr. No

Dr. No

1962
×
★★★
Edit this entry