• Spider-Man: Power and Responsibility

  • Drowning in Potential

  • The Grucifixion

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

  • The Simpsons in Plusaversary

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Alone

  • Eternals

    ★★★½

  • To the DEATH

    ★★★

  • Road Runner

  • Love in the Time of Corona

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Making Faces

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Akakiri

    ★★★

  • Lop & Ochō

    ★★★

  • The Elder

  • T0-B1

    ★★★

  • The Village Bride

    ★★★

  • The Twins

    ★★★

  • The Ninth Jedi

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★

  • The Duel

  • Squid Game

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Spider-Man: Tangled Hero

  • The Plant Detective

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

  • Fear Street: 1666

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ½

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Returning to an RPG that you haven't played in a while

  • Luca

  • Loki

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • The Last of Us: Ellie's Revenge

  • I Am Fine

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Save Ralph

  • Bully

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Spider-Man: First Look

  • Lunch 2

  • Sir! What Are Your Orders?

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Dory Finding

  • Soul of the City

  • The Marksman

    ★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Music

    ½

  • Ratatouille: The TikTok Musical

  • Burrow