Sort by
  • Thanksgiving

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Sweet Sixteen

  • Making Babies

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • On Earth as in Heaven

  • Gamma Rays

  • Dumb Money

    ★★

  • Through the Night

  • Hit Man

  • The Killer

    ★★★★

  • Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal Person

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★½

  • Antarctica Calling

    ★★

  • De Imperio

  • Mademoiselle Kenopsia

    ★★★★

  • Yannick

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Red Rooms

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Red Island

  • The Old Oak

    ★★★½

  • The Taste of Things

    ★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • It's Raining in the House

  • The Feeling That the Time for Doing Something Has Passed

    ★★★★

  • How to Have Sex

    ★★★

  • The Zone of Interest

  • Rosalie

  • The Nature of Love

  • Let Me Go

  • Àma Gloria

  • The Goldman Case

  • Purgatory

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • Jour de merde

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

  • David Against Goliath

  • Katak: The Brave Beluga

  • Midwives

  • BlackBerry

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • 80 for Brady

  • Passages

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★

  • Animalia

  • Babylon

    ★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Bungalow

  • Talk to Me

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Smile

    ★★

  • Viking

  • Sick

    ★★

  • Thunder

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★½