Sort by
  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★

  • Babylon

    ★★½

  • Harry & Meghan

    ★★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Hocus Pocus 2

  • Amsterdam

    ½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★½

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Morbius

    ½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S

    ½

  • It

    ★★★★★

  • Descendants 2

    ★★★★★

  • Dunkirk

    ★★★★½

  • Ingrid Goes West

    ★★★½

  • Come and Find Me

    ★★½

  • Nerve

    ★★★

  • Deadpool

    ★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★★★★½

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

    ★★★★½

  • Interstellar

    ★★

  • Mr. Peabody & Sherman

    ★★★★★

  • The Hunger Games: Catching Fire

    ★★★★★

  • 12 Years a Slave

    ★★★★½

  • The Hunger Games

    ★★★½

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★½

  • Megamind

    ★★★★★

  • The Hammer

    ★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★

  • The Haunted Mansion

    ★★★★★

  • Daredevil

    ½

  • Zoolander

    ★★★½

  • Atlantis: The Lost Empire

    ★★★½

  • Girl, Interrupted

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Hocus Pocus

    ★★★★½

  • Top Gun

    ★★

  • Cleopatra

    ★★★★