Sort by

erin has logged 30 entries for films during 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Mr. Peabody & Sherman

Mr. Peabody & Sherman

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Chernobyl

Chernobyl

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Don't Worry Darling

Don't Worry Darling

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
The Hammer

The Hammer

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Black Panther: Wakanda Forever

Black Panther: Wakanda Forever

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Wendell & Wild

Wendell & Wild

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
All Quiet on the Western Front

All Quiet on the Western Front

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Enola Holmes 2

Enola Holmes 2

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Cleopatra

Cleopatra

1963
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Megamind

Megamind

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Z-O-M-B-I-E-S

Z-O-M-B-I-E-S

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
09
The Haunted Mansion

The Haunted Mansion

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Hocus Pocus 2

Hocus Pocus 2

2022
×
Read the review Edit this entry  
02
Hocus Pocus

Hocus Pocus

1993
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Daredevil

Daredevil

2003
×
½
Read the review Edit this entry  
29
Ms. Marvel

Ms. Marvel

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Elvis

Elvis

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Do Revenge

Do Revenge

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Morbius

Morbius

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
02
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Z-O-M-B-I-E-S 3

Z-O-M-B-I-E-S 3

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
It

It

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
1917

1917

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★
Read the review Edit this entry