Sort by

Erin has logged 247 entries for films during 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Night Raiders

Night Raiders

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
This Is the End

This Is the End

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Zola

Zola

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
No Shark

No Shark

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Do Revenge

Do Revenge

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Don't Breathe 2

Don't Breathe 2

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Don't Breathe

Don't Breathe

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Take Me to the River

Take Me to the River

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Speak No Evil

Speak No Evil

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Goodnight Mommy

Goodnight Mommy

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Keep This Between Us

Keep This Between Us

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Sound of Silence

The Sound of Silence

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Broadcast Signal Intrusion

Broadcast Signal Intrusion

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Yellow Wallpaper

The Yellow Wallpaper

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Face 2 Face

Face 2 Face

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Open Windows

Open Windows

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Den

The Den

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Host

Host

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Unfriended

Unfriended

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Violet

Violet

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Profile

Profile

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Pleasure

Pleasure

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Spaceship Earth

Spaceship Earth

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Novice

The Novice

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
We're All Going to the World's Fair

We're All Going to the World's Fair

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Elle

Elle

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Nope

Nope

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Watcher

Watcher

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Innocents

The Innocents

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Spin Me Round

Spin Me Round

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Look Both Ways

Look Both Ways

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Topside

Topside

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
On the Count of Three

On the Count of Three

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Orphan: First Kill

Orphan: First Kill

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Orphan

Orphan

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Deep End

The Deep End

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
War Cake

War Cake

2022
×
Read the review Edit this entry  
15
The Black Phone

The Black Phone

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Adore

Adore

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
God Knows Where I Am

God Knows Where I Am

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Appropriate Behavior

Appropriate Behavior

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Hellbender

Hellbender

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Revealer

Revealer

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Mean Girls

Mean Girls

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Lemon

Lemon

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry