Sort by

Erin has logged 27 entries for films during February 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Burning

Burning

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Inventing Anna

Inventing Anna

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
No Exit

No Exit

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
All About Nina

All About Nina

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Dead Center

The Dead Center

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Contagion

Contagion

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Paper Tiger

Paper Tiger

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Jumbo

Jumbo

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Texas Chainsaw Massacre

Texas Chainsaw Massacre

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Texas Chain Saw Massacre

The Texas Chain Saw Massacre

1974
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Titane

Titane

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Atlantics

Atlantics

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Flee

Flee

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Spencer

Spencer

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Antlers

Antlers

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Kimi

Kimi

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Survival Skills

Survival Skills

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Beta Test

The Beta Test

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Deep House

The Deep House

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Euphoria: Trouble Don't Last Always

Euphoria: Trouble Don't Last Always

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Starving in Suburbia

Starving in Suburbia

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Middle of Nowhere

Middle of Nowhere

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Some Kind of Heaven

Some Kind of Heaven

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
I Will Follow

I Will Follow

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Fallout

The Fallout

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Butchers

Butchers

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry