Sort by
  • Challengers

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Queen Charlotte: A Bridgerton Story

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Amsterdam

    ½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Blonde

    ½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Maid in Malacañang

    ½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Persuasion

    ½

  • Thor: Love and Thunder

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Fresh

    ★½

  • Scream

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The ExorSIS

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • House of Gucci

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Madres

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★★

  • On the Job: The Missing 8

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Malignant

  • Candyman

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Loki

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Cruella

    ★★★★