Eros has logged 21 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Chris D'Elia: No Pain

Chris D'Elia: No Pain

2020
×
Edit this entry  
30
Jimmy O. Yang: Good Deal

Jimmy O. Yang: Good Deal

2020
×
Edit this entry  
30
Pete Davidson: Alive from New York

Pete Davidson: Alive from New York

2020
×
Edit this entry  
26
Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
26
Euphoria: Trouble Don't Last Always

Euphoria: Trouble Don't Last Always

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
25
Wendy and Lucy

Wendy and Lucy

2008
×
★★★★½
Edit this entry  
24
It's Such a Beautiful Day

It's Such a Beautiful Day

2012
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Grounded: Making The Last of Us

Grounded: Making The Last of Us

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Good, the Bad and the Ugly

The Good, the Bad and the Ugly

1966
×
★★★★★
Edit this entry  
19
Tenet

Tenet

2020
×
★★
Edit this entry  
17
Certain Women

Certain Women

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
15
I Stand Alone

I Stand Alone

1998
×
★★★
Edit this entry  
08
La Haine

La Haine

1995
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Hot Fuzz

Hot Fuzz

2007
×
★★★½
Edit this entry  
05
Many Wars Ago

Many Wars Ago

1970
×
★★★½
Edit this entry  
04
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

2001
×
★★★★
Edit this entry  
03
RockNRolla

RockNRolla

2008
×
★★★
Edit this entry  
02
The Man from U.N.C.L.E.

The Man from U.N.C.L.E.

2015
×
★★★★
Edit this entry  
01
The Santa Clause

The Santa Clause

1994
×
Edit this entry  
01
Despicable Me

Despicable Me

2010
×
Edit this entry  
01
Spirited Away

Spirited Away

2001
×
★★★★★
Edit this entry