• Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Her

    ★★★★

  • Everywhere at the End of Time

    ★★★★½

  • Reservoir Dogs

    ★★★★½

  • Kill Bill: Vol. 1

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • The Jungle Book

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • The Texas Chain Saw Massacre

    ★★★★½

  • Nathan for You: Finding Frances

    ★★★★½

  • O Brother, Where Art Thou?

    ★★★½

  • End of Watch

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • Fantastic Planet

    ★★★★

  • The Wind Rises

    ★★★½

  • The Lego Movie

    ★★★★

  • Django Unchained

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★