• Le Bonheur

    ★★★★½

  • Force Majeure

    ★★★★

  • Heartbeats

    ★★★

  • High Life

    ★★★★★

  • Cosmopolis

    ★★★★½

  • Sharp Objects

    ★★★★★

  • The Endless

    ★★★½

  • Mandy

    ★★★★½

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • Three Colors: Red

    ★★★★★

  • Three Colors: Blue

    ★★★★½

  • Maison du Bonheur

    ★★★★

  • Faces Places

    ★★★★

  • Unsane

    ★★★★½

  • Good Time

    ★★★

  • The Disaster Artist

    ★★