chloe has logged 19 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Camp Rock

Camp Rock

2008
×
Read the review Edit this entry  
30
High School Musical 2

High School Musical 2

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Starstruck

Starstruck

2010
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
Back to the Future

Back to the Future

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Return of the Jedi

Return of the Jedi

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Cinema Paradiso

Cinema Paradiso

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Taxi Driver

Taxi Driver

1976
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Coco

Coco

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Rent

Rent

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Jump In!

Jump In!

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Alien

Alien

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry