Sort by

chloe has logged 11 entries for films during November 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Hard Eight

Hard Eight

1996
×
★★★
Edit this entry  
28
Punch-Drunk Love

Punch-Drunk Love

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Pink Flamingos

Pink Flamingos

1972
×
★★★½
Edit this entry  
21
Moonrise Kingdom

Moonrise Kingdom

2012
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Child's Play

Child's Play

1988
×
★★★½
Edit this entry  
12
All Too Well: The Short Film

All Too Well: The Short Film

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Taylor Swift: Speak Now World Tour Live

Taylor Swift: Speak Now World Tour Live

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Train to Busan

Train to Busan

2016
×
★★★★
Edit this entry  
05
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
04
Kill Your Darlings

Kill Your Darlings

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Scream

Scream

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry