sen has logged 12 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
05
Passengers

Passengers

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Scary Stories to Tell in the Dark

Scary Stories to Tell in the Dark

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Fat Girl

Fat Girl

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Kids

Kids

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
She's All That

She's All That

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
To All the Boys: Always and Forever

To All the Boys: Always and Forever

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Babyteeth

Babyteeth

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Memories of Murder

Memories of Murder

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Escape Room

Escape Room

2019
×
★★★
Edit this entry  
13
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Soul

Soul

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry