Sort by
  • Nosferatu

  • Totally Killer

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Creepypasta

  • Hannah Gadsby: Something Special

    ★★★★½

  • Saint X

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Secrets of the Elephants

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Brooklyn 45

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • Birth/Rebirth

    ★★★½

  • Little Richard: I Am Everything

    ★★★★★

  • In Dreams

    ★★½

  • Crime Scene: The Texas Killing Fields

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Fleishman Is in Trouble

    ★★★★½

  • Pepsi, Where's My Jet?

    ★★★½

  • The Friendship Game

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Hellhole

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ½

  • The Watcher

    ★★★

  • The Inhabitant

  • Halloween Ends

    ★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★

  • Eat the Rich: The GameStop Saga

    ★★½

  • Hellraiser

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Blood Relatives

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • Project Wolf Hunting

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Sick

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Devil in Ohio

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Lair

    ★½

  • The Invitation

    ★★★

  • Shifted

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★½

  • Satan's Slaves 2: Communion

    ★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★½

  • House of Darkness

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • All Jacked Up and Full of Worms

    ★★

  • American Carnage

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Joel Kim Booster: Psychosexual

    ★★★★

  • Attachment

    ★★★★

  • Vengeance

    ★★★★★

  • Family Dinner

    ★★★

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★★★★