• The Matrix Resurrections

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Death Valley

  • Mr. Saturday Night

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • Horror Noire

    ★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★

  • Black as Night

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Slumber Party Massacre

  • V/H/S/94

    ★★

  • Boris Karloff: The Man Behind the Monster

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★

  • Listening to Kenny G

    ★★

  • The Humans

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Attica

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • King Richard

    ★★

  • Malignant

    ★★

  • Queenpins

    ★★

  • Candyman

    ★★

  • Martyrs Lane

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Superhost

  • The Last Thing Mary Saw

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Super Hot

    ★★★

  • Lamb

    ★★★

  • The Medium

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • The Boss Baby: Family Business

  • The Tomorrow War

  • Cult Following

  • The One and Only Dick Gregory

    ★★

  • Luca

    ★★

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

  • Infinite

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • Plan B

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • The Retreat

    ★★

  • Seance

    ★★★

  • 1971: The Year That Music Changed Everything

    ★★

  • Cruella

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • Philly D.A.

    ★★★

  • The Power

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Exterminate All the Brutes

    ★★★

  • The Unholy

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Nobody

    ★★

  • Stay Out of the Attic

  • Coming 2 America

    ★★

  • TINA

    ★★

  • Son

    ★★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★