Sort by
  • Last Call for Istanbul

  • Fellow Travelers

    ★★

  • Burning Betrayal

    ½

  • Beckham

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★½

  • Pain Hustlers

    ½

  • Burning Body

  • The Killer

    ★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

  • Red, White & Royal Blue

  • Unknown: Cosmic Time Machine

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★

  • Muscles & Mayhem: An Unauthorized Story of American Gladiators

    ★★★

  • Wham!

  • Maximum Truth

  • The Perfect Find

  • Bloodhounds

    ½

  • My Fault

  • Arnold

    ★★★★★

  • Extraction 2

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Hard Feelings

    ½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Depp V Heard

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • Blood & Gold

    ★★

  • The Covenant

    ★★★

  • Obsession

    ½

  • Monique Olivier: Accessory to Evil

    ★★★★

  • Tonight You're Sleeping with Me

    ★★

  • We Have a Ghost

  • Creed III

    ★★★

  • Fair Play

    ★½

  • Treason

    ★★★★

  • Narvik

    ★★★

  • Babylon

    ★★

  • The Marriage App

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Emancipation

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★

  • Four's a Crowd

    ★½

  • Black Adam

  • Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes

    ★★★★★

  • Hellraiser

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Amsterdam

  • Project Wolf Hunting

    ½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • Devotion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

  • The Menu

  • Sisu

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

  • Terrifier 2

    ★★★

  • The Next 365 Days

  • I Came By

    ★★

  • Inside the Mind of a Cat

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Not Okay

    ½

  • Recurrence

    ★★★

  • The Last Movie Stars

    ★★★★★

  • Nope

    ★★

  • Bullet Train

  • The Gray Man

  • Thor: Love and Thunder

  • Pistol

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★