Sort by
  • The Nun II

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • The Flash

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Missing

    ★★★★

  • TINI Tour 2022 | Farewell of the Year

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ½

  • Lightyear

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Halloween Kills

  • Malignant

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • BLACKPINK: The Movie

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Till Death

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Elite Short Stories: Carla Samuel

    ★★★

  • Elite Short Stories: Omar Ander Alexis

    ★★★½

  • Elite Short Stories: Nadia Guzmán

    ★★★

  • Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe

    ★★★★

  • Loki

  • In the Heights

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★½