• Dear Evan Hansen

  • Fear Street: 1978

  • Fear Street: 1994

  • Luca

    ★★★★

  • Skater Girl

  • Cruella

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Moxie

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • Happiest Season

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

  • The Three Deaths of Marisela Escobedo

    ★★★★

  • Nocturne

  • Soul

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

  • Savage X Fenty Show Vol. 2

  • American Murder: The Family Next Door

  • Enola Holmes

    ★★★

  • On the Rocks

  • This Is Paris

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Dad Wanted

    ★★½

  • Unknown Origins

  • I'm Thinking of Ending Things

  • The New Mutants

  • Chemical Hearts

    ★★

  • After We Collided

    ½

  • Dominic Fike, at First

    ★★★½

  • The Kissing Booth 2

  • Hamilton

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Sous la glace

    ★★★★

  • I May Destroy You

    ★★★★★

  • Hannah Gadsby: Douglas

  • The Half of It

    ★★

  • Murder to Mercy: The Cyntoia Brown Story

    ★★★

  • A Secret Love

    ★★★★

  • Normal People

  • Be Careful What You Wish For

  • Kim Kardashian West: The Justice Project

  • Money Heist: The Phenomenon

  • Unorthodox

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Shiva Baby

  • Stargirl

  • All the Bright Places

    ★★★

  • The Woman Who Ran

  • Onward

  • Veinteañera, divorciada y fantástica

    ★★

  • Emma.

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • Promising Young Woman

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Mucho Mucho Amor: The Legend of Walter Mercado

  • Miss Americana

    ★★★

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Who Killed Little Gregory?