Sort by
  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Strays

    ★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Fool's Paradise

    ★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • Mafia Mamma

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Marlowe

    ★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Sisu

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

  • They/Them

    ★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Vengeance

    ★★★

  • It Ain't Over

  • Elvis

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • The Northman

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★