• Top Gun

    ★★★★½

  • Inglourious Basterds

    ★★★★★

  • Stand by Me

    ★★★★★

  • The Devil's Rejects

    ★★★★

  • The House of the Devil

    ★★★½

  • The Experiment

    ★★

  • Body of Lies

    ★★★½

  • Bone Tomahawk

    ★★★★½

  • Ghost Stories

    ★★★½

  • mid90s

    ★★★★★

  • Dredd

    ★★★★

  • For the Love of Spock

    ★★★★★

  • Star Trek: The Motion Picture

    ★★½

  • The Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★

  • [REC]

    ★★★★

  • Saw

    ★★★★

  • Us

    ★★★★★

  • Pokémon 3: The Movie - Spell of the Unown

    ★★