Sort by
  • Dave Chappelle: The Dreamer

    ★★★★★

  • Wonka

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • The Marvels

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★½

  • Ferrari

    ★★★★½

  • Untold: Swamp Kings

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Self Reliance

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★★

  • ★★★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • The Mean One

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Neil Young: Harvest Time

    ★★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • The Murmuring

    ★★★★★

  • The Viewing

    ★★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Outside

    ★★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★★

  • Hellraiser

    ★★★★★

  • The Munsters

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★