Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • I Love You, Beksman

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • The Chambermaid

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Origin

    ★★★★½

  • Till

    ★★★½

  • Amsterdam

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • What's Love Got to Do with It?

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Pinocchio

    ★★

  • Medieval

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • After Ever Happy

  • Fall

    ★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • God Said Give 'Em Drum Machines

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Broker

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Godland

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Sick of Myself

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Enys Men

    ★★★

  • The Stranger

    ★★½

  • Corsage

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Men

    ★★★½

  • EO

    ★★★

  • God's Creatures

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Executive Order

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • The Bubble

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½