Sort by
  • Thanksgiving

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • I Will Never Leave You Alone

  • Dark Harvest

    ★★

  • All You Need Is Death

    ★★½

  • No One Will Save You

    ★★½

  • The Creator

    ★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Dicks: The Musical

    ★★★

  • Infested

    ★★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★½

  • The Pigeon Tunnel

    ★★★½

  • Janet Planet

    ★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • NYAD

    ★½

  • All of Us Strangers

    ★★★½

  • Baltimore

    ★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★½

  • Tuesday

    ★★

  • Fingernails

  • The Bikeriders

    ★★½

  • Hollywoodgate

    ★★★

  • Frogman

    ★★

  • Eight Eyes

    ★★★★

  • The Passenger

    ★★½

  • Cobweb

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★½

  • Suitable Flesh

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • May December

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Vincent Must Die

    ★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Renfield

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Brooklyn 45

    ★★★

  • Bottoms

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Late Night with the Devil

    ★★★½

  • Godless: The Eastfield Exorcism

  • Afire

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • The Teachers’ Lounge

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★

  • Creed III

    ★★★

  • Consecration

    ★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • Sharper

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Passages

    ★★

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Fair Play

    ★½

  • 20 Days in Mariupol

    ★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★½