• Run

    ★★★

  • Seaspiracy

    ★★★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★★

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★

  • Puparia

    ★★★★★

  • Kiss of the Rabbit God

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★

  • mother!

    ★★★½

  • The Secret World of Arrietty

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Room

    ★★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Minari

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★★★

  • Mercy Black

  • Soul

    ★★★★

  • Yes, God, Yes

    ★★★