Sort by
  • Priscilla

    ★★★★★

  • The Killer

    ★★★

  • Saltburn

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Fire Island

    ★★★

  • Elvis

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Corsage

    ★★★½

  • Men

    ★★★★

  • Crush

    ★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

  • Red Rocket

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Annette

    ★★½

  • In the Heights

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • The Prom

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Monday

    ★★★½

  • Shiva Baby

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★

  • Emma.

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★★

  • Zola

    ★★★½

  • Miss Americana

    ★★★

  • Goldman v Silverman