Sort by

Evan has logged 16 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Guns Akimbo

Guns Akimbo

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Don't Breathe 2

Don't Breathe 2

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Don't Breathe

Don't Breathe

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Rushmore

Rushmore

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Annette

Annette

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
300

300

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
A Clockwork Orange

A Clockwork Orange

1971
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Me Before You

Me Before You

2016
×
★★★
Edit this entry  
14
Split

Split

2016
×
★★★½
Edit this entry  
12
The Hurt Locker

The Hurt Locker

2008
×
★★★★
Edit this entry  
07
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Darjeeling Limited

The Darjeeling Limited

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
The Royal Tenenbaums

The Royal Tenenbaums

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry