Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★½

  • Dune: Part Two

    ★★★

  • A Real Pain

    ★★

  • Seeking Mavis Beacon

    ★½

  • Handling the Undead

  • Dìdi (弟弟)

  • Drago

  • Bug Diner

  • Ibelin

    ★★½

  • Martyr's Guidebook

  • The Kill Floor

  • Napoleon

    ★★½

  • The Iron Claw

    ★★

  • Thanksgiving

    ★★½

  • Godzilla Minus One

  • Matta and Matto

  • The Exorcist: Believer

  • Red, White and Blue

    ★½

  • Poison

    ★★½

  • The Rat Catcher

    ★★½

  • The Swan

    ★★★

  • Saw X

    ★★

  • Stopmotion

    ★★

  • WAR IS OVER! Inspired by the Music of John and Yoko

    ½

  • The Creator

    ★½

  • Passing Time

  • When Evil Lurks

    ★★½

  • Dream Scenario

    ★★½

  • Quiz Lady

    ★½

  • Priscilla

    ★★½

  • Evil Does Not Exist

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★

  • Maestro

    ★★

  • All of Us Strangers

    ★★½

  • Poor Things

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★

  • Ferrari

    ★★½

  • Saltburn

    ★½

  • The Holdovers

    ★★

  • The After

    ½

  • The Boy and the Heron

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★

  • River

    ★★½

  • I'm a Virgo

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★½

  • I'm Hip

    ½

  • Our Uniform

    ★★

  • C/H/R/Y/S/A/L/I/S

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Perfect Days

    ★★

  • In Our Day

    ★★★

  • Cobweb

    ★★½

  • The Taste of Things

    ★★★

  • Fallen Leaves

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★

  • May December

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • Monster

    ★★★

  • Strange Way of Life

    ★½

  • Wild Summon

  • Pandemic Bread

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • Peter Pan & Wendy