Sort by
  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ½

  • Babylon

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • M3GAN

    ★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Halloween Ends

  • Till

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • The Munsters

    ★½

  • Smile

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

    ★★★

  • Goodnight Mommy

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • The Menu

    ★★

  • The Inspection

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★½

  • Bros

    ★★★

  • Blonde

    ★★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Prey

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • The Most Hated Man on the Internet

    ★★★

  • Skinamarink

  • They/Them

    ½

  • The Reverend

    ★★★★

  • The Last Movie Stars

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Vengeance

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Men

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • EO

    ★★★★

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

  • Before Midnight

    ★★★½

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★

  • The Northman

    ★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Hypochondriac

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½