Sort by
  • Kandahar

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Renfield

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • Shotgun Wedding

    ★½

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Poker Face

  • Suzume

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Prey for the Devil

    ½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★½

  • Black Adam

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Smile

    ★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★½

  • Rosie

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • Bros

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★

  • Dead for a Dollar

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★

  • Empire of Light

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Samaritan

    ★½

  • Clerks III

    ★★★★½

  • The Invitation

    ★½

  • Prey

    ★★★½

  • Glorious

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★