• The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ½

  • Licorice Pizza

    ★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★½

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • He's All That

    ½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Old

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Till Death

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • In the Heights

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Seaspiracy

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Horimiya

    ★★★½

  • Pui Pui Molcar

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Happiest Season

  • Canvas

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Freaky

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★½

  • 2067

    ★★

  • I Care a Lot

  • Freaks – You're One of Us

    ★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • After We Collided

    ½

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Great Pretender

    ★★★★

  • Japan Sinks: 2020

    ★★★½

  • #Alive

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • Artemis Fowl

    ½

  • I May Destroy You

    ★★★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★★

  • BNA

    ★★★★

  • Smiling Friends

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • My Octopus Teacher

    ★★★½

  • Mulan

    ★½

  • Onward

    ★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • 365 Days

    ½

  • The Social Dilemma

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Save Yourselves!

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★