Sort by
  • Not Okay

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Syndromes and a Century

    ★★★★

  • A Moment of Innocence

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Come and See

    ★★★★★

  • Oldboy

    ★★★★★

  • The Passion of Joan of Arc

    ★★★★

  • Ocean's Eleven

    ★★★

  • Smiling Friends

    ★★★★

  • Misery

    ★★★★

  • Departures

    ★★★★

  • The Emperor's New Groove

    ★★★½

  • Anastasia

    ★★★

  • In This Corner of the World

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½